English (United Kingdom)French (Fr)Español(Spanish Formal International)Japanese(JP)简体中文(中国)Italian - ItalyRomână (România)Deutsch (DE-CH-AT)GreekRussian (CIS)Bulgarian (Български)Polish (Poland)Português (Brasil)Nederlands - nl-NLSvenska (Sverige)Čeština (Česká republika)Danish(DK)Vietnamese-VNMagyar (Hungarian)Slovenčina (Slovenská republika)Korean(Republic of Korea))Norsk bokmål (Norway)CatalanМакедонски (Macedonian)

Number of Visitor Pageloads:

tumblr analytics

Home Article Library January 2017 Tudod mit látok 2017-re?

Inelia Benz

Ez az év igen fontos minden Földön lakó emberi lény számára. Ebben a cikkben összefoglalom, miért fontos, mit látok ezzel kapcsolatban, és mit tervezek saját életemben 2017-től kezdődően.

Mélyebb betekintés céljából, itt van ez a videó:

Nézd a YouTube-on

Először is, körülbelül 2016 közepétől fogva úgy három hónaponként egymást követték a nagy erejű hullámok, amelyek mindig a vége felé váltak a legerősebbé, majd elhaltak és minden kezdődött elölről. Úgy tűnik, ezeknek a hullámoknak különböző emberekre más és más hatása van. A legutóbbi hullám, ami 2016 vége felé indult, a fény és árnyék egymás ellen való feszüléséről és egymástól való eltávolodásáról szólt, mind személyes, mind társadalmi szinten.

A december végén beindult hullám, amely 2017-ben folytatódik, csak akkor kényelmetlen, ha ragaszkodunk az alacsony frekvenciájú vibrációkhoz, cselekedetekhez, szokásokhoz és kapcsolatokhoz.

Itt az ideje, hogy elkötelezzük magunkat az új valóságmodell mellett, ne fogadjunk el semmilyen magyarázatot az alacsony frekvenciájú gondolatokra, érzelmekre vagy tettekre, sem önmagunktól, sem mástól. Itt az ideje, hogy lemondjunk a történeteinkről, amelyekkel az alacsony frekvenciájú kapcsolódásainkat igazoltuk. Erről és ennek a jelentőségéről beszélek bővebben a videóban.

Walk With Me Now tagjaival együtt összeállítottunk egy Magas Frekvenciájú Sürgősségi Csomagot, amely segítségével kivonhatjuk magunkat a fájdalomból, szenvedésből és stresszből. Töltsd le a fájlt és tartsd kézügyben, hogy bármikor, amikor alacsony frekvenciájú eseményekbe keveredsz, előkaphasd. Egy idő után, ha szándékunkban áll a lehető legkevesebbre szorítani a negatív kapcsolatokat és élményeket, megtanuljuk automatikusan kivonni magunkat az ilyen energiákból, és egy újabb idő után nem is lesz ilyesmi a személyes valóságunkban.

Három fontos energiatípus jelent meg az emberi közösségségben 2016 folyamán, ezekhez igazodhatunk és magunkévá tehetjük 2017-ben:

1.    Egyesülés – szándék és cselekedet szerint eggyé lenni egymással, megteremtve egy barátságos, segítő, tápláló, odafigyelő és bőséges valóságot, a bolygó minden lakosának. 

2.    A sebek gyógyítása – tevékenyen meggyógyítani az életünkben jelenlevő kulturális, családi, társadalmi és testi sebeket, hogy ezután képesek legyünk egészséges és örömteli emberként cselekedni és viselkedni.

3.    Vállalás – 100%-osan vállalni az új valóságmodellt, visszautasítva minden magyarázatot sajátmagunk és mások bántó cselekedeteiért. Aktívan belépni egy magas vibrációjú valóságba.

Mindezeket, mint mondtam, részletesen kifejtem a videóban.

És végül néhány szó a személyes utamról.

Lehet, hogy tudod, hogy 2017-ben visszavonulok a nyilvános munkából, amely az emberek általi saját hatalom átvételének üzenete. Azt is tudhatoid már, hogy visszatérek a munkához, amit azelőtt végeztem, mielőtt felkértek volna, hogy lépjek a nyilvánosság elé. Azaz könyveket írni, valamint támogatni és tanítani az olyan személyeket, akik aktívan támogatják és segítik a körülöttük élő embereket.

Amint ültem és energetikailag kivontam magam a további közéleti szereplésből, elmerülve az edző és útmutató örömteli és kényelmes energiájában, aki azokat segíti, akik már eleve elkötelezték magukat a saját hatalmuk kézbevétele mellett, s akik maguk is utat mutatnak és segítséget nyújtanak másoknak, egy vakítóan ragyogó fény tündökölt fel a figyelmem terében.

A fény annyira erős és ragyogó volt, hogy az elején nem láttam, mi az. Csak miután még megemeltem a saját személyes vibrációmat, tudtam kivenni a részleteket. S mikor megláttam, mi az, életem legszebb meglepetése volt!

Walk With Me Now volt.

A Csapat és én lefektettük a legcsodálatosabban tanulságos és támogató hely alapjait, azok számára, akik fel szeretnék használni a saját hatalmukat, nemcsak önmaguk javára, hanem mindenki máséra is, aki körülöttük él. Az energia, a fény, a támogatás, a táplálás és az öröm számtalan szinten és kölcsönösen áramlik. Ez a következő állomás a segítők, az emberiségünk oszlopai segítésének munkájában.

Ha elkötelezted magad az új valóságmodell mellett, ha kezedbe vetted a saját hatalmadat, ha folytonosan terjeszted a megismerésed körét és kivonod magad az alacsony frekvenciájú játékokból, ha becsületességre és tisztaságra törekszel, ha szeretsz tanulni és örvendezni, ha tudatában vagy saját potenciálodnak, képességeidnek és határaidnak, akkor te is otthon leszel ebben a társaságban.

Mint fizikai meghosszabbítása a támogatás- és támogatottság-energiának, most építjük fel a Sámánkunyhót.

A Sámánkunyhó valóságos fizikai hely, a sámáni és misztikus tanításokra hangolt iskola és kiállítóhely, ahol egyéni kurzusokat tanfolyamokat és gyógyító-megerősítő táborokat fogunk szervezni, amelyben azoknak a személyeknek nyújtunk támogatást, kiképzést és útmutatást, akik maguk is arra szánták magukat, hogy a körülöttük levőket támogassák és tanácsokkal ellássák. Ezt a helyet magam teremtem meg, építem fel és használom, és amelyre egy sajátos, fenntartó energia-frekvencia jellemző. Pontosan ugyanannyira támogat engem és a munkámat, mint bárkiét, aki idejön. Gyönyörű.

Fő szenvedélyem azonban könyveket és regényeket írni. Nagyon szeretek írni. A könyveimben személyesen kutatok fel olyan élményeket és információkat, amelyek készen állanak és hajlandók rá, hogy el legyenek mesélve és olvasva. Megírni őket szórakoztató és izgalmas, de mindennél nagyobb az örömem, hogy mindezt meg tudom osztani veletek.

Még gyszer, minderről bővebben beszélek ebben a videóban. És ne feledjük el, hogy ott van a hatalmas cikk- és eszközgyűjtemény az ascension101.com –on, amely támogatja a személyes életutadat, ha nem vagy máris egy olyan ponton, ahol te magad segíthetsz bennünket.

Ölelés, öröm-fény-szeretet és sok-sok hála Nektek!

Note: Do you want to chat with Inelia? Go to walkwithmenow.com/about

Interview With an Angel

Inelia's latest novel is here!

Read More

Ascension Updates

Subscribing to our newsletter is the best way to connect with us. You will receive updates about new content, events and even a few surprises :)

captcha 

Interview with A Psychic Assassin

Explore the flexible nature of our reality as this interview turns into an adventure!

Read More

Love, Sex and Soulmates

love, sex and relationships- "falling" in love
- does a soul have sex?
- gender as opposed to sex
- the urge to find the one

Love, Sex and Soulmates in the New Paradigm

More Details

Articles Index

Expand All / Collapse All

Inelia Benz

- writer
- blogger
- dreamer
- painter
- musician

Read More

Interview with An Alien

Ascension and Awakening eBook

Read More

Donate

If you wish to support the work of Inelia Benz you can do so by making a donation. Your funds will empower all the free information and content that is available now on the website. Thank you!

Make a donation

Process your Fears

Fear is the emotion that keeps you back, that has the most lowering effect on vibrational level. Fear can remain as a back thought when you do your meditations or visualizations. Suppressing this emotion is not helpful, but you can process it and release it from your body. The transcript of the exercise is freely available.

Order now

Get your Ascension101 Course

Details >

Get Ascension Updates:

captcha