English (United Kingdom)French (Fr)Español(Spanish Formal International)Japanese(JP)简体中文(中国)Italian - ItalyRomână (România)Deutsch (DE-CH-AT)GreekRussian (CIS)Bulgarian (Български)Polish (Poland)Português (Brasil)Nederlands - nl-NLSvenska (Sverige)Čeština (Česká republika)Danish(DK)Vietnamese-VNMagyar (Hungarian)Slovenčina (Slovenská republika)Korean(Republic of Korea))Norsk bokmål (Norway)CatalanМакедонски (Macedonian)

Number of Visitor Pageloads:

tumblr analytics

Home Article Library December 2016 Mikor a jó emberekkel rossz dolgok történnek

Inelia Benz

Időnként látjuk, hogy a kiváló spirituális tanítókra is csúnyán rájár a rúd. Leromolhat a testi állapotuk, vagy súlyos balesetet szenvednek, vagy nyakukba szakad egy piszkos pörös ügy vagy konfliktus-terhes válás, egy problémás barát vagy rokon, függőségek vagy sok más egyéb.

Jelenleg jómagam is több ilyen helyzettel küszködöm.

És akkor miért használnád az én eszközeimet az életed megjavítására, ha én magam is nehézségeket valósítok meg az életemben?

Én felhasználom a saját eszközeimet, mert erre lettek kigondolva: hatalmat adni a kezünkbe egy viszályterhes, alacsony vibrációjú közegben. Körülöttünk olyan emberek élnek, akik megtámadnak, vagy azért, mert a személyes Forrásuk alacsony frekvenciájú, vagy azért, mert nyitva tartják az ajtókat a negativitás előtt. Az emberi környezetünk nem barátságos sem a fizikai testünkkel, sem a mentálissal, sem az érzelmivel, sem az energiatestünkkel, sem az egó-testünkkel szemben.

Ezek az eszközök segítenek nekem kilépni a helytelen programokból, felfegyvereznek információval és józansággal, igazi támaszt jelentenek az élet legnehezebb megpróbáltatásaiban. Abban is segítenek, hogy megkülönböztessem a negatív választásokat és embereket a pozitívaktól, s így az idő múlásával az életem egyre jobbá, barátságosabbá válik, boldogabbá, egészségesebbé, teljesebbé.

Tegnap reggel megfigyeltem az életemben pillanatnyilag jelenlevő negatív helyzeteket, és láttam, hogy vannak napok, amikor az érzelmi és mentális testem kikészül, s olyankor szélsőséges szomorúságba és kétségbeesésbe sodródnak, erre a konfliktusok felszaporodnak és mind jönnek és jönnek.

És feltettem magamnak a kérdést: miért történnek meg ezek a dolgok, hiszen felhasználok minden eszközt, amit felszínre hoztam. A válasz amúgy világos volt számomra, de külön megfogalmazódott, mert más emberek is feltették maguknak. “Ha Inelia, minden éleslátásával és eszközével, ilyen nehézségekkel küszködik, más emberekkel és fizikai helyzetekkel, lehet hogy az eszközei nem működnek.”

Én is így gondolkoztam gyermekkoromban. Mikor láttam, hogy egy tehetséges ember, aki tanít, irányt mutat, gyógyít és vezérel, bele van gabalyodva egy csúnya válóperbe, vagy súlyos betegségben szenved, arra gondoltam, “Nem lehet olyan hozzáértő, né most milyen beteg és nyomorúságos, milyen rondán válik a férjétől, még egy házasságot sem volt képes megtartani.”

Miután ezt mondtam édesanyámnak egyik gyógyító barátnőjéről, azt válaszolta, hogy ez azért történt, mert a barátnője minden idejét arra fordította, hogy másoknak szolgáljon. Hogy az egész életét másokért áldozta, ezért mondott csődöt a házassága és az egészégi állapota. Az én édesanyám erősen azonosította magát a mártír-energiával, s a helyzetet hősiesnek és pozitívnak látta.

Belenéztem a barátnőjének az idővonalába és azt láttam, hogy igazából egy hozzá nem illő férfihoz ment feleségül, aki nem tudta őt támogatni úgy, ahogyan ő támogatta a férjét. Alvó lélek volt és öntudatlan. Az asszony egészsége pedig azért romlott le, mert a helyzet túl nyomasztó volt neki.

Sokszor említettem, hogy az én Achillész-sarkam a fizikai testem. Mikor megszülettem, hibás volt a szívem (igaz, 18 éves koromban meggyógyítottam) meg a májam, asztmás voltam, és 18 évesen nagyon súlyos motorbicikli-balesetet szenvedtem, amely neurológiai sérüléseket, krónikus kar- és hátfájdalmat hagyott maga után (a hátfájást 6 évvel ezelőtt egy kiropraktor meggyógyította). Gyermekkoromban és első házasságom idején szélsőséges fizikai és lelki erőszaknak voltam kitéve, és a második házasságomban, bár örültem neki, hogy férjnél vagyok, nem voltam boldog.

Mikor említettem ezeket a régmúlt dolgokat, az emberek jóváhagyták, mondván hogy ez a nehéz és fájdalommal teli élet tett engem együttérzővé és tudatossá. Hát ez egy óriási tévedés. Mikor megszülettem, már eleve együttérző és tudatos voltam, csakúgy mint ti. A nehézségek nem tettek mást, mint hogy kiütöttek, meggyengítettek és ellehetetlenítettek. Miattuk féltem megmutatni önmagamat vagy kifejezni a valódi lényegemet, mert az lett volna a következménye, hogy megtámadnak.

Mindezek a dolgok azért történtek meg velem, mert nem voltak meg az eszközeim és ismereteim, hogy egy olyan valóságban működjek, ahol alacsony vibrációjú, rejtett szándékú egyének élnek. És mert háborús övezetben voltam, ahol a fájdalom, félelem és szenvedés okozása elfogadható volt. Életem túlnyomó részében kellő ismeretek nélkül hoztam helytelen döntéseket, hiszen nem tudtam, hogyan működik ez a bolygó és maga a háború, s ezek a döntések mindig megbosszulták magukat. Minden egyes rossz választásunkat fel fogják használni hogy lebénítsanak, még akkor is, ha jóhiszeműségből és tudatlanságból is fakadna.

Mit nevezek rossz választásnak?

Amint fentebb említettem, pillanatnyilag közeli rokonaim vannak igen súlyos fizikai állapotban, én magam ki vagyok téve egy igen barátságtalan pörnek, és az egészségem még mindig nem az igazi.

És akkor miért is használnád az én eszközeimet, hogy jobbá tedd az életedet?

Én felhasználom őket, mert erre lettek kigondolva: hatalmat adni a kezünkbe egy konfliktusterhes, alacsony vibrációjú közegben. Körülöttünk olyan emberek élnek, akik megtámadnak –  vagy azért, mert a személyes Forrásuk alacsony frekvenciájú, vagy azért, mert nyitva tartják az ajtajukat a negativitás előtt.

Az észközeim, kurzusaim és MP3 felvételeim célja, hogy ismereteket nyújtson, hatalmat adjon a kezedbe és megkönnyítse a jó választásokat az életedben, hogy ne csak túléld a sötét időket, hanem tőlük függetlenül virulj és növekedj.

Most, hogy ilyen krízishelyzeten megyek keresztül, felhasználom a saját eszközeimet és ezek erőt adnak, bölcsességet és képessé tesznek meggyógyítani saját érzelmi és mentális testemet annyira, hogy továbblépjek anélkül, hogy becsöppenjek az alacsony frekvenciájú drámákba, a háborúkba és szenvedésbe. Igen, fájdalmas dolog összetűzések és fájdalom közepette lenni, de a fájdalom nem válik szenvedéssé, félelemmé és kétségbeeséssé.

És akkor mégis miért használnád az én erősítő módszereimet?
Mielőtt beadtam volna a derekamat és felszínre hoztam volna az eszközöket, rendesen ki voltam ütve. A viszályok, a támadások, a rossz helyzetek, a negatív és drámafüggő emberek, balesetek és rossz egészségi állapot gyengévé tettek, képtelenné arra, hogy teljes gőzzel működjek. Azért csak működtem, bár korlátoltan.

Mikor felkértek, hogy lépjek a nyilvánosság elé, “lejött” az ascension101 kurzus és ezzel én is elindultam az egészég és erő felé, hogy ne csak túléljem mindazt, ami még hátra van, hanem megteremtsek magamnak és szeretteimnek egy jobb és sokkal barátságosabb életet.

Aztán újabb és újabb eszközök és kurzusok következtek. Ezek megengedték, hogy hatalmi pozicióból éljem az életet, félelem nélkül kifejezzem valódi önmagamat, hogy többmillió embert szerte a földkerekségen pozitívan megérintsek, én magam pedig kivirágozzak. Segítségükkel elkezdtem helyes és megalapozott döntéseket hozni. És segítségükkel igen nehéz időket vészeltem át egészségesen és pozitív módon.

A Földön mindenkinek megvan a maga története. Legtöbben az élettörténetükkel igazolják a cselekvéseiket. Van aki azt hiszi, a fájdalom és a szenvedés tette őt jóvá és együttérzővé. Ugyanez a jó és együttérző ember azzal fogja igazolni a rokonai és barátai által okozott fájdalmat és szenvedést, hogy a másik sértő tette az általa gyermekként vagy felnőttként átélt kínoknak, fájdalmaknak és szenvedéseknek gyümölcse.

Melyik igaz?

Egyik sem.

Nem szükséges, hogy a személyes sztorink meghatározon, vagy jobbá, esetleg gonoszabbá tegyen. Úgy válhatunk képessé önmagunkat igazán kifejezni ezen a bolygón, hogy megtanuljuk, hogyan is működik valójában, és megtanuljuk, hogyan hozzunk jó döntéseket a nehézségekben és negatív befolyások alatt. Azok a legjobb eszközök, amelyek megengedik, hogy minden fenntartás nélkül megtestesítsük az új valóságmodellt az életünkben.

Olvastam, hogy Standing Rock-ban az öregek gondoskodnak róla, hogy mielőtt cselekedni kezdenének, mindenkit meggyógyítsanak, akit bántottak, vagy aki fájdalmat, szenvedést vagy haragot érzett az ősrégi kulturális és társadalmi méltatlanságok miatt. Azért, mert amíg a sebzett lény pozíciójából döntesz, a döntésed nem lehet pozitív vagy építő jellegű.

És még mindig nehéz idők járnak. Lehetséges, hogy most vagy később te magad is átélsz valamilyen nehézséget, krízist és negatív drámát az életedben. Lehetséges, hogy más emberek megpróbálják megtagadni tőled a jogaidat, vagy próbálnak bántani, esetleg beszippantani téged a saját drámáikba. Lehet, hogy balesetet szenvedtél és súlyos egészségi problémáid vannak. Ha az élet összegyűlt szenvedése még mindig fáj neked, akkor aligha vagy képes erősnek és virágzónak lenni attól függetlenül, ami körülötted történik, s minimálisan vagy képes helyes döntéseket hozni egy önhatalmi pozícióból. Ezért egyeztem bele, hogy a nyilvánosság elé lépjek. Az volt a szándékom, hogy segítsek nektek meggyógyulni és tágabb tudatossággal választani. Olyan döntéseket hozni, amelyek mind titeket, mind szeretteiteket fenntartsanak a mártír vagy a megváltó fájdalma és önfeláldozása nélkül. Így emeljük a bolygó vibrációs szintjét. Mi magunk csináljuk, a saját életünkben, azáltal, hogy a személyes vibrációs szintünket emeljük. Ezt pedig tesszük úgy, hogy ismereteket szerzünk és következetesen egy magas vibrációjú életutat választunk.

Igen, felhasználom a saját eszközeimet, mivel segítenek, hogy távol tartsam magam a sötét energiamezőtől, amely minden nap megpróbál beszippantani. Segítenek megmaradni abban a magas frekvenciájú energiamezőben, amely állandóan jelen van körülöttünk. Segítenek nekem igazodni olyan emberekhez, akikkel kölcsönösen támogatjuk egymást. Ugyanezek az eszközök segítenek nekem jó döntéseket hozni minden vonalon. Mivel jó döntéseket hoztam, most már nemcsak arra van erőm és alapom, hogy életben maradjak a Földön, hanem arra is, hogy viruljak, örüljek az életnek, szeretetet kapjak és adjak fájdalom nélkül. Most már képes vagyok kifejezni teljes önmagamat, félelem nélkül.

Olyan dolog ez, amit te is megtehetsz.

Note: Do you want to chat with Inelia? Go to walkwithmenow.com/about

Interview With an Angel

Inelia's latest novel is here!

Read More

Ascension Updates

Subscribing to our newsletter is the best way to connect with us. You will receive updates about new content, events and even a few surprises :)

captcha 

Interview with A Psychic Assassin

Explore the flexible nature of our reality as this interview turns into an adventure!

Read More

Love, Sex and Soulmates

love, sex and relationships- "falling" in love
- does a soul have sex?
- gender as opposed to sex
- the urge to find the one

Love, Sex and Soulmates in the New Paradigm

More Details

Articles Index

Expand All / Collapse All

Inelia Benz

- writer
- blogger
- dreamer
- painter
- musician

Read More

Interview with An Alien

Ascension and Awakening eBook

Read More

Donate

If you wish to support the work of Inelia Benz you can do so by making a donation. Your funds will empower all the free information and content that is available now on the website. Thank you!

Make a donation

Process your Fears

Fear is the emotion that keeps you back, that has the most lowering effect on vibrational level. Fear can remain as a back thought when you do your meditations or visualizations. Suppressing this emotion is not helpful, but you can process it and release it from your body. The transcript of the exercise is freely available.

Order now

Get your Ascension101 Course

Details >

Get Ascension Updates:

captcha